ברכישת 6 מוצרי פוליטרון, המשלוח חינם. יש ליצור קשר לנייד לצורך ביצוע ההזמנה 050-6808454

ברכישת 6 מוצרי פוליטרון, המשלוח חינם. יש ליצור קשר לנייד לצורך ביצוע ההזמנה 050-6808454

אודות חברת פוליטרון ישראל

פוליטרון ישראל, הינה נציגתה הרשמית והבלעדית בישראל של חברת EPTECH CORPORATION יצרנית טכנולוגיית הסיכוך הטובה בעולם POLYTRON,

* בישראל בלבד ,הטכנולגיה היתה ידועה בעבר גם בשם פולדיין.

טכנולוגיית פוליטרון, מביאה לשיפור דרמטי בביצועי מכללים בכלל הציודים ממכני קל ועד כבד בים באויר וביבשה.
הטכנולוגיה מצטיינת בהפחתה משמעותית של עלויות התחזוקה ומערכות המכילות שמנים או דלקים, מפחיתה שחיקה בכלמעלה מ-95%, מצמצמת את החיכוך למינימום, מורידה טמפרטורות באופן דרמטי, ממזערת בלאי באופן מקסימלי, מכפילה את אורך חיי המתכת, מונעת השבתה של מערכות ומאפשרת חיסכון משמעותי בצריכת דלק ובאנרגיה, תוך צמצום משמעותי בפליטת מזהמים.

"פוליטרון ישראל" משווקת את המוצרים ומעניקה ייעוץ אחזקה לתעשיה ולמערכות ביטחוניות מתקדמות מגוונות בארץ ובעולם. כחלק משירותיה, החברה גאה לספק ייעוץ טכנולוגי והנדסי ברמה גבוהה על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם. מספקת חוות דעת בהיבט המקצועי לשיפור ולייעול ביצועים תוך ביצוע בדיקות ואנליזות שמן, במגוון ענפים: רכב, ציוד מכני הנדסי, ספנות, כלים אויריים בתעשייה ובכל הקשור לציוד ממונע ,מערכות חשמל ועוד.

החברה מבצעת בדיקות כשל ומעניקה חוות דעת משפטיות בבית המשפט .
בנוסף, עורכת החברה הכשרות, ימי עיון והרצאות על טכנולוגיות בחדשנות, אחזקה מונעת ועוד.

החברה משלבת את פעילותה של חברת האחות "רגב בר בע"מ" אשר נוסדה בשנת 2003 ומספקת ייעוץ מעודכן-שטח לצד פתרונות ויישומים אזרחיים וצבאיים בתחום המודיעין הביטחוני-טכנולוגי בישראל וברחבי העולם.


לרכישה

Polytron

טכנולוגיית פוליטרון מיועדת למשטחי מתכת, תוך יישום תהליך מיקרו-מטאלורגי. התכשיר אינו משנה את השמנים אליהם הוא מוסף, אך משפר את יכולותיהם ומתאים לשימוש  בכל סוג משטח שבא בחיכוך במנועים: הידראוליקה, תיבות הילוכים ועוד.
פוליטרון מתאים לשימוש בכל סוג ציוד ומכניזם הדורש סיכוך ומשיג תוצאות דרמטיות של הקטנת חיכוך וביטול כמעט מוחלט של בלאי ושחיקה.

מינון השימוש בפוליטרון חסכוני מאד ומתאים לשימוש עם כל סוגי הדלקים – בנזין, דיזל, מזוט, דלק מטוסים ועוד. פוליטרון מתאים לשימוש עם כל סוגי השמנים – מינרליים, אורגניים וסינתטיים.

פוליטרון מבוסס על נפט בלבד, ואינו מכיל כל חלקיקים מוצקים. במנועים, יש להשתמש ב- Polytron MTC  בשילוב עם Polytron FC  על מנת להגיע לתוצאות ולביצועים אופטימאליים למנוע לאורך חייו. 

איך זה עובד?

הטכנולוגיה מבוססת על תהליך ליבה מטאלורגי, המאפשר בתנאי חום ולחץ עיבור של חלק ממרכיבי פוליטרון לכדי מבנה גבישי של משטחי חיכוך מתכתיים. התהליך ממיר שכבה דקה ביותר של משטחים אלה למשטחים קשים ועמידים לחיכוך, תהליך הגורם לחיי שירות ארוכים הרבה יותר, לצד השלכות חיוביות  נוספות. 

מאחר ורכיבים פעילים של  פוליטרון מקוטבים, כאשר משתמשים בו, הם נמשכים למתכת. בתנאי חום ולחץ רכיבים מקוטבים אלה מעברים מטאלורגית את המבנה המתכתי הגבישי במשטחי החיכוך הבאים איתו במגע.

כאשר מתבוננים במשטחי חיכוך מזווגים בהגדלה, ניתן לראות כי הם למעשה מלאים בבליטות ובחריצים, "הרים" ו"עמקים". בליטות  אלה חודרות את שכבת השמן המפרידה בין משטחי חיכוך מזווגים ומתנגשות אחד בשני. התנגשויות אלה ברמת המיקרו, הופכות ל"חיכוך" בין משטחי חיכוך מזווגים ברמת המקרו.  חלק מהתנגשויות אלה גורמות להיפרדות של חלקיקי מתכת אשר הופכים לתהליך שחיקה ברמת המאקרו.

תכשירי סיכוך רגילים נותנים רק מענה חלקי

לובריקנטים קונוונציונליים מבוססים על שימור חוזק ועובי של שכבת השמן על מנת להפריד בין משטחי החיכוך ממגע אחד בשני בתנאי לחץ גבוה, הנוצר ע"י עומסי עבודה גבוהים.
הם מספקים שכבת מגן בלחץ גבוה בין משטחים נעים סמוכים, על מנת להחליף את שכבת השמן הנדחפת החוצה בלחץ. בדרך זו, הם מנסים להתנגד לכשל הנובע מניקוב, או שחיקה מואצת. 

לובריקנטים קונוונציונליים מצליחים במשימתם רק באופן חלקי, כך שתהליך שחיקה מתמשך עדיין ממשיך להתקיים, ותורם להידרדרות בביצועים, לשחיקה מואצת וחוזר חלילה.

pic1

לסרטון הסבר כיצד זה עובד

עקב גנבת מידע ע"י גורמים מתחרים/מתחזים, נאלצנו להסיר את הסרטון וההסבר הטכנולוגי, כיצד הטכנולוגיה פועלת.
להסבר מפורט כיצד הטכנולוגיה פועלת ניתן לקבל הסבר ישירות מהנהלת החברה .


לרכישה

כוח

פוליטרון נמצא בתפוצה הולכת וגדלה בעשרות מדינות בעולם.
כדי לקבל מידע נוסף, מוזמנים לבקר באתר הבינלאומי של החברה

מעוניינים לרכוש, לשאול שאלה, לקבל מידע נוסף?
נשמח לעזור.