פוליטרון מומלץ

כלי תחבורה

מכוניות, אופנועים, משאיות, אוטובוסים, רכבות וכל כלי התחבורה – כולם נהנים מתרומתו של פוליטרון לשיפור ביצועים, לאחזקה קלה יותר, לחיסכון משמעותי, להפחתה בזיהום האוויר ועוד.

תעשיות הבנייה

משאיות משא, טרקטורים, דחפורים, בולדוזרים, מנופים ועוד – כולם משפרים ביצועים ומאריכים חיים בזכות השימוש בפוליטרון.

 

 

מכרות, נפט וגז

העבודה במכרות או בבארות נפט וגז – תובעת אמינות גבוהה מאוד, דורשת טיפולים תכופים ויוצרת בלאי ושחיקה עצומים. הפוליטרון מוריד את הצורך בטיפולים וחוסך מאות אחוזים בעלות האחזקה.

תעשיית החקלאות

ענף החקלאות מתבסס על מיכון וכלים חקלאיים, טרקטורים, קומביינים, מדשנות, מרססים, מקצרות ועוד, שתקינותם הכרחית לעבודה שוטפת. כולם מאריכים חיים, חסכוניים ואמינים יותר  עם פוליטרון

תעשיות הייצור

פוליטרון מוריד את חום המנוע, מפחית ומנקה את משאבות הדלק מפחם ולכן מצמצם זיהום ומשמש מפעלי ייצור רבים במגוון רחב של תחומים.

כלי שיט

פוליטרון מקרר ומוריד עד 40% זיהום בקרב אוניות וכלי שיט. הזמן החולף בין החלפת שמן אחת לשנייה עולה ב-300 עד 600 אחוזים. ההשקעה באחזקה ושימוש בחלפים – יורדת דרסטית.

צבא וביטחון

פוליטרון מגביר את אמינותן ומאריך את חייהן של מערכות צבאיות העובדות תחת תנאים קשים של חום וקור, לחות, חול ובוץ – משאיות, רכבים משוריינים, טנקים, מערכות ומכלולים שונים, ועוד.

משק בית

פוליטרון הוא מוצר צריכה בסיסי בכל בית לתחזוקה שוטפת, לשימון צירים, פרזול מטבחים, מנעולים, לתחזוקת מכשירי חשמל ומכשירים נוספים, לתחזוקת אופניים, גלגליות ולשימוש יומיומי לכל צורך.